RuyaTabirleri.biz.tr

Ana sayfa » » Rüyada Beyaz Bez Görmek

Rüyada Beyaz Bez Görmek

Rüyada beyaz bez görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz bez almak, rüyada beyaz bez yırtmak, rüyada beyaz bez görmenin psikolojik yorumu neye yorumlanır?

Rüyada beyaz bez görmek

Rüyada beyaz bez görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz bez görmek neye yorumlanır?Rüyada beyaz bez görmek, birinin iyiliği için istemeyerek de olsa yalan söylemek zorunda kalınacağını, bu yalanı upuzun süre saklayacak olan ferdin vicdani olarak rahatsızlık hissedeceğini bildirir. Aile hayatında pürüzleri ortadan kaldırmak için çaba gösteren kişilerin, zamanla eşleri ve evlatları ile eskisinden daha iyi kontakt kuracaklarını, ilişkilerinin giderek düzeleceğini de ifade eder. Beyaz bez kabul eden kimseler fazlaca hayırlı kız evlatlara sahip olurlar ve hiçbir zaman ailelerinden yana sıkıntı çekmezler. Düzenli bir hayatı da tabir ettiği benzer biçimde, emek harcama hayatında sorunsuz zamanlar geçirileceğini, şu an çalışılan işte yükselerek devam edileceğini de işaret eder. Küçük hayır işlerinin, fakirlere az da olsa maddi destekte bulunmanın, sevap hanesine yenilerini eklemenin de müjdesini verir.

1

Rüyada beyaz bez almak

Rüyada beyaz bez almak ne anlama gelir? Rüyada beyaz bez almak neye yorumlanır?Kişinin ailesine vereceği küçük hediyelerin, küs olduğu kimselerin gönlünü alacağının veya daha ilkin kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğinin işaretidir. Çekilen vicdan azabından kurtulmak, bir yalanı açığa çıkarmak, hatalardan ders alarak daha düzgün biçimde yaşamak için çabalamak manasına da gelir.

1

Rüyada beyaz bez yırtmak

Rüyada beyaz bez yırtmak ne anlama gelir? Rüyada beyaz bez yırtmak neye yorumlanır?Kişinin iyi niyetinin sık sık istismar edileceğini haberdar eden rüya, yakın ilişki kurulan kimselere dikkat edilmesi icap ettiğinin de altını çizer. İyi bir gelir elde edilen işte yavaş yavaş sıkıntılar çıkacağına ve ele geçen paranın bereketinin kaçacağına, moral olarak çökecek olan ferdin ailesi ile içinde da maddi konularda antipatik tartışmalar çıkacağına tabir edilir. Beyaz bez yırtmak yapılacak yanlışlar yüzünden evliliği iyi giden kimselerin bir anda kendilerini boşanmanın eşiğinde bulacaklarına da delalet eder.

1

Rüyada beyaz bez görmenin psikolojik yorumu

Rüyada beyaz bez görmenin psikolojik yorumu ne anlama gelir? Rüyada beyaz bez görmenin psikolojik yorumu neye yorumlanır?Çok minik şeyleri dahi kafasına takıp büyük problemler haline getirmenin, tartışmaları gereksiz yere uzatmanın ve uzlaşmacı tavırdan uzak yaşamı sürdürmenin ifadesidir. İyi niyetli olunsa da kendisini ifade edemeyen bireyin sürekli olarak yanlış anlaşılmalar arasında kalacağına da alamet eder.

1

Kaynak: rüyada beyaz bez görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabirleri.biz.tr - 2022