RuyaTabirleri.biz.tr

Ana sayfa » » Rüyada Su Doldurmak

Rüyada Su Doldurmak

Rüyada su doldurmak ne anlama gelir? Rüyada çeşmeden su doldurmak, rüyada akan su görmek, rüyada kirli su aktığını görmek neye yorumlanır?

Rüyada su doldurmak

Rüyada su doldurmak ne anlama gelir? Rüyada su doldurmak neye yorumlanır?Rüyada su doldurmak, fazlaca büyük bir hayırla karşılaşılacağını ve oldukca büyük bir iyilik görüleceğini işaret eder. Allah katında isteklerin ve duaların kabul göreceğine de yorumlanan rüyada görülen su eğer temiz ise büyük hayırlara, pis veya bulanık ise kişinin büyük bir sıkıntı ile yüz yüze kalacağını ve sağlığının bozulacağını delalet eder. Kirli su dolduran ferdin başlangıcında uğursuzluklar dolaşır ve kaza benzer biçimde tehlikeli durumlar içerisine girer.

1

Rüyada çeşmeden su doldurmak

Rüyada çeşmeden su doldurmak ne anlama gelir? Rüyada çeşmeden su doldurmak neye yorumlanır?Kişinin maddi durumunun iyi olacağına ve bol kazanç elde edeceğine yorulur. Temiz ve berrak bir su doldurduğunu gören şahıs, refah arasında huzurlu ve huzurlu bir yaşam sürerken, şan, şöhret sahibi de olur. Rüyada görülen çeşmeden tazyikli bir su fışkırdığını görmek de, bireyin yapmış olduğu işten çok büyük gelirler elde edeceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına yorumlanır. Rüyada çeşmeden su doldurmak hem de devlet kapısında mühim bir iş sahibi olunacağına yada bir sınavdan başarıya ulaşmış sonuç alınacağına da tabir olunur. Rüyada çeşmeden pak su dolduran kişi hasta ise şifa bulur. Akan su kirli yada çamurlu bir görünüme sahipse bu durumda da sağlığın bozulmasına ve hastalıklara delalet eder.

1

Rüyada akan su görmek

Rüyada akan su görmek ne anlama gelir? Rüyada akan su görmek neye yorumlanır?Akan su pak ise kişinin sıhhatli ve bol rızıklı bir yaşam süreceğine delalet iken, akan su pis veya bulanık ise huzurunun bozulacağına ve işlerinin ters gideceğine yorumlanır. Akan sudan içtiğini gören kişi mevcut bir sıkıntısına çözüm bulur ve aynı zamanda hasta ise sav vakitte iyileşir. Akan su damla damla geliyor ise bu durumda verilen emeklerin karşılığının derhal alınamayacağına işaret eder.

1

Rüyada kirli su aktığını görmek

Rüyada kirli su aktığını görmek ne anlama gelir? Rüyada kirli su aktığını görmek neye yorumlanır?Rüyasında pis su aktığını bulan kişinin işlerinde aksilik olur ve aile içinde de huzursuzluklar baş gösterir. Kirli sudan içen kişi düşman sahibi olur. Rüyada kirli su görmek aynı zamanda iş ile ilgili bir taşınmanın söz mevzusu olacağını sadece bu durumun mevcut geliri kötüleştireceğine de işarettir.

1

Kaynak: rüyada su doldurmak


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabirleri.biz.tr - 2022