RuyaTabirleri.biz.tr

Ana sayfa » » Rüyada Uzun Tırnak Görmek

Rüyada Uzun Tırnak Görmek

Rüyada uzun tırnak görmek ne anlama gelir? Rüyada kısa tırnak görmek, rüyada tırnak kesmek, rüyada uzun tırnak görmenin psikolojik tabiri neye yorumlanır?

Rüyada uzun tırnak görmek

Rüyada uzun tırnak görmek ne anlama gelir? Rüyada uzun tırnak görmek neye yorumlanır?Rüyada uzun tırnak görmek, kişinin başarılı bir hayata sahip olacağına ve yaşamını kendi emekleri ile kazanacağına tabir edilir. Uzun tırnak bakımlı ise fazlaca güzel işler başarılacağına ve çevredeki kişiler tarafından kıskanılacak bir hayata sahip olunacağına, özellikle bekar kimselerin göze gelen ve fazlaca sayıda kişinin ilgisini çeken kimseler olduğuna yorulur. Bakımsız uzun tırnaklar ise, sefil bir yaşama, borçların artmasına ve rüya sahibinin elindekilerin değerini bilememesine alamettir. Uzun tırnak bulan kimseler güç sahibi ve şöhretli kimseler olurlar.

1

Rüyada kısa tırnak görmek

Rüyada kısa tırnak görmek ne anlama gelir? Rüyada kısa tırnak görmek neye yorumlanır?İslami açıdan kısa tırnak gören kişiler helal lokma yiyen ve inanç gücü yüksek, inançlı kimselerdir. Kısa tırnak bazen rızkın devamlılığına ve borçların kapanmasına yorumlanır. Kirli kısa tırnaklar ise haset bir kişiliğe sahip olunduğuna, başkalarının kazancına göz dikildiğine de yorumlanır. Kısa tırnak bazı durumlarda ferdin para kaynaklarının kuruyacağına, elini attığı her fırsatı kaçıracağına ve şanssızlıklar yaşayacağına da yorumlanmaktadır.

1

Rüyada tırnak kesmek

Rüyada tırnak kesmek ne anlama gelir? Rüyada tırnak kesmek neye yorumlanır?Kişinin başına gelecek kötü bir vakaya, duyacağı üzücü bir habere işaret eden rüya, aile arasında de gerginlikler yaşanacağı, evli kimselerin eşlerinin aileleri ile aralarında söz münakaşası olacağına tabir edilir. İslami açıdan tırnak kesen kişi her türlü kederinden ve derdinden kurtulur, borçları varsa ödeme kolaylığı bulur. Tırnak kesmek farklı kişilerin yorumlarına göre ise, kişinin rızkının kesilmesi, maddi darlığa düşmesi anlamlarına da gelir.

1

Rüyada uzun tırnak görmenin psikolojik tabiri

Rüyada uzun tırnak görmenin psikolojik tabiri ne anlama gelir? Rüyada uzun tırnak görmenin psikolojik tabiri neye yorumlanır?Psikolojik olarak ferdin her türlü mücadeleyi verdiğini, yaşamın zor ve çetin koşullarına göğüs gerdiğini, kendisi de dahil olmak üzere ailesinin de sorumluluklarını üstüne aldığını simgeler. Uzun tırnak ara sıra ferdin fazlaca çileli bir hayata haiz bulunduğunu ve rahata eremediğini de belirtir. Psikolojik olarak dışa açık, saldırgan ve başkalarının hatalarını arayan, kötücül düşünceler besleyen kimseleri de sembolize ettiği söylenebilir.

1

Kaynak: rüyada uzun tırnak görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabirleri.biz.tr - 2022